faqe_baner

Na kontaktoni

Adresë

3001, Ndërtesa 6, Lugina Ndërkombëtare e Inovacionit Shenzhen, Rruga 1 Dashi, Rruga Xili, Distrikti Nanshan, Shenzhen, Guangdong, Kinë

E-mail

Telefoni

+86 19128457980

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni