page_banner

Контактирајте не

Адреса

3001, зграда 6, меѓународна долина на иновации Шенжен, 1-ви пат Даши, улица Ксили, округ Наншан, Шенжен, Гуангдонг, Кина

Е-пошта

Телефон

+86 19128457980

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја